Další den..

22. dubna 2014 v 19:01
Dneska ani nevim, kde začít. Zase depka. Zase bez nějakýho převratnýho důvodu. Fakt bych se s tim měla jít léčit, než to vygraduje v něco, co bych nerada. Nechci zničit život všem kolem sebe. Ale zase na druhou stranu, určitě by byli i tací, co by měli škodolibou radost. Svět je bez ní zase o něco hezčí.

Štve mě, že do někoho vložíte svojí důvěru, pustíte si ho k tělu a ten člověk vás pak zklame. A i když si to nezaslouží, nakonec mu díte druhou šanci, podáte mu prstík, abyste mohli překročit ut propast. A co ten člověk udělá? Jo, zareaguje, ale nezareaguje správně. Nezasloužíte si to? Nezasloužíte si, aby i on popošel o krůček k vám? Nebo je to tím, že se v něm znova pletete? Je vážně tak ztracenej případ? Nebo je něco tak děsně, ale děsně špatně s váma?

Potřebuju se odreagovat, nebo mi dneska šibne. Že bych si pustila Haven? Nebo Mortal Instruments? Jo, jedno z toho to asi bude..

Jedna moje část by chtěla, aby si to muj nejbližšéí človíček přečet, aby věděl, jak zlý to je. A ta druhá se toho děsí..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama