To počasí fakt řádí

3. července 2012 v 19:48 |  Takové obecné úvahy
Ach jo, těšila jsem se, jaké budu mít o dovolenou krásné počasí a místo toho prší a prší. Fakt mě fascinují ty lidi, co mi říkají: Ale vždyť je teplo.. V mém světě teda takhle teplo fakt nevypadá.. Těšila jsem se, jak se v plavkách vyložím na deku a přečtu si knížku a místo toho je věčně zataženo a prší. A když není a na pár minut vyleze sluníčko, tak to nemá ani cenu se o něco snažit, protože se to stejně zase za chvíli zkazí a zatáhne se to. Neříkám, že je opravdu nějaká obří zima, to samozřejmě není, ale pro mě to není ani teplo. Stačilo by mi pětadvacet stupňů a sluníčko a byla bych spokojená, ale to asi nehrozí.

Už jsem z toho trošku otrávená. Fakt že jo, televizní rosničky a vůbec všichni meteorologové předpovídající počasí maj jediný zaměstnání na světě, kde se můžete stabilně mýlit a pořád říkat blbosti a nevyhodí vás za to. Tohle se dít někomu u nás v bance, tak už je nezaměstnanej. Ale to pro tuhle havět neplatí. Dál vypouští nesmysly a sedí si na svých teplých místečkách. Ne že bych se tomu v tomhle bordelstánu divila, jen mě to prudí. Ale tak neudělam nic a budu se radši zabývat užitečnýma věcma.

Šla jsem do sebe a využívám toho času, který normálně, když chodím do práce, nemám, k tomu abych pro sebe něco užitečnýho dělala. Každý den jezdím hodinku na rotopedu a zítra si chci udělat očistní den a jíst jenom zeleninu, aby se moje tělo vyčistilo od všech těch hnusů, který do něj člověk cpe. Plánovala jsem si i vynechat kafe, ale to teda nevím, nevím, jestli přežiju a vytrvám :o). Pak vám popíšu příznaky absťáku :)

H.M.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama