Špatnej den

17. července 2012 v 18:12 |  Takové obecné úvahy
Tak dneska to byl fakt úděsnej den.

Víte, jak se v mojí práci odměňuje za to, že odvádíte nadstandartní práci? Musíte absolvovat ponižující výběrový řízení stejně jako všechny ostatní nuly. Jak už jsem tu psala, moje práce se stěhuje do Hodonína. Mám tři možnosti: buď denně tři hodiny dojíždět, nebo se věnovat nové práci, která tu bude, nebo jít z firmy pryč. Nenávidím to tu. Tak strašně to tu nenávidím. Před chvílí nám důležitě oznámili, že pokud tu budeme chtít zůstat, tak musíme absolvovat výběrový rozhovor (jo, fakt tomu takhle říkají) a oni rozhnodnou, pro kterou z těch prací se hodíme, nebo jestli se nehodíme k ničemu a maj nás vyrazit.

Poslední rok tu odvádim nadstandartní práci a stojí to tu jenom na mně a mohli by to beze mě zavřít - stačí, abych si vzala chvíli dovolený a jsou v hajzlu a odměna za to? Musim absolvovat tuhle ponižující proceduru stejně jako všichni ostatní. Jsem naštvaná, jsem zklamaná a mam obrovskej pocit zmaru. Po tom všem, co jsem tu udělala. Všech těch hodinách navíc, co jsem tu strávila a tohle je odměna. Tohle.

Víte, jsem loajální zaměstnanec, vždycky mě rozčílí, když na mojí firmu lidi nadávají, ale po tomhle všem. Každej má svoje hranice. Vážně, není tu kousek vděku. Za dobrou práci vás poníží tím nejhorším způsobem. Tohle jsem si nezasloužila. Měli by mi líbat nohy a místo toho tu ze mě jenom furt dělat blbce. Vážně uvažuju nad tím, že odsud prostě odejdu. A ať si dělaj, co chtěj. A v tom je právě ten problém. Účty se platit musí a ať to tu nenávidím jak chci, tak peníze jsou to poslední, na co bych si mohla stěžovat. A to mě ubíjí, protože bych odsud strašně chtěla pryč a už se sem nemuset nikdy vrátit. Ale nemůžu, protože mě nikdo živit nebude. A oni to dobře ví, proto si tohle všechno dovolí :(.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama