Schýza :(

8. července 2012 v 21:44 |  Láska a vztahy
Padla na mě schýza. Takovej divnej den dneska. Znáte to, jak vám jeden blbec zkazí den. Jeden člověk vás otráví a pak se to rozjede v parádní depku. Navalí se na to ty další věci, co vás trápí, nebo trápily a udusili jste je v sobě..

Nevim, jestli je můj život víc na houby, než životy ostatních lidí. Asi ne. Každej má něco, ale přesto mi přijde, že některý lidi životem prostě proplouvají, aniž by se jim cokoli pokazilo a některý lidi maj furt něco. Já bohužel patřim do tý druhý skupiny.

Zrovna včera jsem rozepsala článek na téma, jak jsem si myslela, že si tu budu vylejvat zlomený srdce a jak k otmu nedošlo, protože jsem se přes to nakonec dostala. No, já vám nevím. Myslím si, že zlomený srdce se nikdy úplně nezahojí. Jsou to už tři roky. Jsou to už tři roky, co mě někdo totálně zničil a je to teprve pár měsíců, co jsem se jakž takž dala do kupy.

Jo, můj život je trochu komplikovanej. Přesto, že jsem vdaná, mám za sebou hodně rozlámaný srdíčko. Ale jedinej, koho z toho můžu vinit jsem já sama. To já jsem mu dovolila, aby mi to udělal. Já mu dovolila, aby mě využíval, aby si se mnou hrál. To já nechtěla vidět, že mu na mně ve skutečnosti ani za mák nezáleží. Pokaždý jsem si namlouvala, že tentokrát to bude jiný, ale nikdy nebylo. Pořád se dokola dělo totéž. Vždycky mi zamotal hlavu a pak mě opustil kvůli někomu jinýmu a bylo mu jedno, jak zle na tom jsem. Bavil se tím. Užíval si to, když jsem se psychicky zhroutila. Bavilo ho koukat se, jak jsem v háji. Nikdy mu na mně ani za mák nezáleželo. Nikdy. Přiznat si to bylo to nejtěžší, co jsem v životě musela udělat.

Ale nakonec jsem to dokázala. Nakonec jsem se z jeho vlivu vymanila a začala znovu. Ale i přesto jsou chvíle, kdy to na mě padne. Kdy se mi to všechno vrátí. Vždycky se z toho vyspím a nemá to žádný dopad na můj život, jen jednodenní schýzu, ale říkám si, jestli je to takhle v pohodě? Jak to má vypadat, když se člověk dostane přes rozchod? Má ta bolest úplně zmizet, nebo se zlomený srdíčko nikdy nezahojí? Mám pocit, že spíš to druhé. Myslím si, že ty rány, co mi zasadil, budou už vždycky mojí součástí. Nikdy to nezmizí, ač bych si to moc přála.

Ach jo, špatnej den.

Do toho se mi ještě rozhašilo zdraví. Njn, léto, vedro, bazény.. Plánovala jsem děcko a místo toho mám ženský problémy. Závidím těm ženským, co tohle neznaj. Co tyhle problémy nikdy neměly. Vůbec netuší, jaké mají štěstí. Kdo nezažil, nepochopí. Jsem z toho na nervy, snažím se to rozehnat, ale vidím to tak, že budu muset jít k doktorovi. To je fakt na houby.

Fakt se mi ta dovolená pěkně vyvíjí :(

H.M.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama