Práce volá :(

15. července 2012 v 10:11 |  Takové obecné úvahy
Ach jo, dovolená končí a práce volá.

Je to hrozný, jak strašně čas utíká, když je člověku fajn. Jak to uteče, když si užíváte a odpočíváte a konečně trávíte nějaký čas se svou láskou. Víte, asi mi až teď došlo, jak strašně mě moje práce ubíjí. Člověku to nedojde, dokud z toho nevypadne.. Bylo by tak hezký nemuset se tam vrátit. Leč účty člověk platit musí a mně to aspoň platí dobře.

Ale stejně bych odtamtud hned vypadla, kdybych měla kam. Dnešním světem bohužel hýbe nevděk a nedocennění zaměstnavatelů. Pravda je ta, že by to beze mě u mě v práci nefungovalo. V praxi to tam řídím. Ale nikdo to nechce vidět, nikoho to nezajímá a rozhodně to nikdo neocení. Ne že bych se tomu po těch letech ještě divila.

No jo no, když nejste ten typ, co leze širokému plénu do zadku, tak dneska prostě máte smůlu. A platí to ve společnostech všech druhů a velikostí. Nesnášim tyhle lidi. Nchápu, jak se může někdo takhle chovat. Nedokázala bych se na sebe podívat do zrcadla a vážit si sama sebe, kdybych tohle dělala. Těmahle lidma opovrhuju, ale funguje to.. Jeden neschopnej trotl u nás ve firmě je toho jasným důkazem. V hlavě prázdno, schopnosti žádný, ale do zadku umí lést nepřekonatelně. A taky se podle toho má. Nechápu, jaktože to lidi nevidí. No jo no, protože nechtěj, to je jednoduchý.

No, bude to zítra dlouhej den. Dlouhej týden :(.

H.M.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama