Perception - nový seriál z dílny TNT

15. července 2012 v 10:31 |  Moje názory na seriály
9.7.2012 začala televize TNT vysílat nový seriál s názvem Perception.

Tento kriminální seriál se točí kolem excentrického doktora Daniela Pierce, který spolu se svou bývalou studentkou, nyní agentkou FBI Kate Morettiovou řeší ty nejzapeklitější případy. Dalšími postavami jsou doktorův podnájemník a student Max Lewicki a jeho kamarádka (nebo výplod jeho fantazie, ještě si nejsem jistá) Natalie Vincent. Doktor Pierce je zjevně tak trochu (trochu víc) blázen a v řešení případů mu pomáhají jeho halucinace. Ovšem má takový hlášky, že tenhle seriál fakt stojí za shlédnutí.

Mě osobně tyhle kriminální seriály nikdy nebavily a nekoukala jsem na ně, ale u tohohle jsem se z dlouhý chvíle pustila do překladu (do titulků) a doktor Pierce mě svými hláškami tak dostal, že nejenom že u seriálu zůstanu, ale budu se nadále věnovat i překladu. Víte, takovýhle hemzy, jaký vypouští doktor Pierce, jsem naposled slyšela asi u Jacka O´Neila v Hvězdný bráně.

Tenhle seriál není moc známej a profláklej a já sama jsem na něj přišla v podstatě náhodou, ale všem doporučuju. Za těch petačtyřicet minut vašeho času to stojí. Další díl se bude vysílat už zítra v noci.

A trocha reklamy.. Titulky z mé tvorby najdete na http://www.serialzone.cz/serial/perception/ a www.titulky.com :).

H.M.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama