Tendence vracet se..

3. června 2012 v 18:27 |  Láska a vztahy
Znáte ten pocit, jak někoho potkáte, zamilujete se a pak ho ztratíte? A znáte ten pocit, jak se k němu potom, když se vám nedaří, nebo se dokonce napijete, vracíte ve vzpomínkách a říkáte si, co by bylo kdyby?

V pátek to byl náročnej večer a dost jsem to přehnala s pitím (ještě dneska mi není úplně nejlíp) a ke konci už mě celá ta akce, co jsme podnikli, dost nebavila. Seděla jsem tam sama, zatímco zbytek party se bavil a v tom přiopilym stavu jsem vzpomínala. Vzpomínala jsem na člověka, kterýho jsem ztratila. Na člověka, u kterýho do dneška nevim, jak by to mezi náma dopadlo. Myslim si, že by to nevyšlo, ale taky si myslím, že by mi to za tu bolest, až by to skončilo, asi stálo.

Lituju toho, že mě nikdy neobjímal a nelíbal. Lituju toho, že jsem byla zbabělá a nedala nám šanci. To, co se mi s nim stalo, se stává jenom jednou za život. A já to zahodila. Byla jsem tak zbabělá, že jsem nikdy nesebrala odvahu do toho jít. Lituju toho.

A v pátek jsem mu málem napsala. Málem jsem udělala tuhle tak strašně sobeckou věc. Konečně má někoho, s kym je asi šťastnej a já jsem mu málem napsala a potencionálně to všechno ohrozila. Tolik jsem mu chtěla říct, že jsem ho vždycky milovala a nikdy na něj nezapomněla. Že jsem měla udělat všechno jinak a být s ním. Poprvý jsem byla takhle moc slabá, že už jsem tu zprávu i měla napsanou. Nakonec jsem jí neposlala. Je to pro něj tak lepší. Nemůžu mu zase obrátit život vzhůru nohama.

Asi jsem strašně naivní. Většinou mám tendence nevěřit lidem (chlapům), když říkají, mám tě rád, miluju tě. Ale jemu jsem uvěřila. Uvěřila jsem mu od začátku. Možná si ze mě jenom střílel, ale pravda je ta, že jsem nikdy neuvěřila tomu, že by mohl lhát. Nikdy jsem si nemyslela, že by mě neměl rád. Nikdy jsem si nemyslela, že by to nebylo skutečný. Pořád věřím tomu, že to, co mezi náma bylo, bylo skutečný.

A už je to jedno, protože já jsem udělala rozhodnutí, jaký jsem udělala a vzala jsem nám šanci být spolu. Připravila jsem nás o tu možnost. Už nikdy spolu nebudeme a nikdy se nedozvím, jak by to skončilo. A nikdy se na to sama sebe nepřestanu ptát.

H.M.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama