Přehlídka exotů

3. června 2012 v 11:09 |  Takové obecné úvahy
Tak tohle si nemůžu odpustit.

V pátek večer mě moje drahá polovička vytáhla zapařit. Šli jsme ven s jeho kolegy z práce. Docela v pohodě lidi, byla jsem příjemně překvapená. Napřed jsme si šli sednout do jedný restauračky, kde jsme nakonec zůstali až do půlnoci a povídali a smáli se a tak. Nebylo to tam špatný.

No a o půlnoci jsme se přesunuli na jednu diskotéku v jednom hotelu. A k tý se váže nadpis dnešního výlevu. Přehlídka exotů. To jsem fakt ještě neviděla a že jsem toho za těch dvěstě let, co jsem na světě, viděla hodně. Já vám tenhle svět nějak nestíham. Moc do týhle doby nepatřím. I když je zase pravda, že před padesáti lety bych taky vzhledem ke svý prořízlý puse moc nezapadla.

No každopádně zpátky k tématu. Když jsme tam přišli, tak nás napřed vyhazovač nechal deset minut stát venku a hrál si na důležitýho, že nás tam nepustí. A pak to najednou šlo. Přišlo mi to, jak kdyby si hrál na Ameriku, jak tam vždycky lidi čekají před těmi kluby. Jediný rozdíl byl v tom, že oni stojí venku na chodníku a my stáli na schodech. Upřímně už v tu chvíli jsem měla chuť se otočit a jít domů. Rozhodně bychom o nic nepřišli, kdybychom to udělali. Pak nás teda nakonec pustil dovnitř.

V životě jsem nebyla někde, kde by tak strašně příšerně hráli. Všechny písničky zněly stejně a pořád to byl stejnej rytmus. V podstatě jich hrál pár dokola. Musela jsem si během půl hodiny dát čtyři paňáky, abych tam vůbec vydržela. Ale ke konci už jsem tam stejně jenom seděla a čekala, až to mojí drahou polovičku konečně omrzí a zvedneme kotvy. Takže hudba naprosto příšerná.

Ale ty lidi tam. Já už vážně nevím, to se všichni normální lidi někam ztratili?? Protože jsem tam nenašla nikoho, koho bych tak mohla nazvat.

Byla to přehlídka tlustejch holek v těsnejch tričkách, který v sobě neměly kouska studu a mně za ně bylo trapně, nemluvě o tom, že se mi z nich dělalo špatně. V tomhle jsem trošku přehnaná, ale tlustý lidi, co se oblíkaj naprosto nevhodně ke svý postavě, se mi fakt hnusí. Tyhle ženský dělaj ostudu celýmu našemu pokolení. Chtěla bych tyhle frajerky vidět, jak by zareagovaly, kdyby k nim někdo přišel a zeptal se, kdy to čekaj..

Pak tam byla nějaká nevěsta a její dvě kámošky. Taky si hrály na Ameriku a loučení se svobodou. Aspoň jsem o těchto trapárnách v Čechách od nikoho nikdy neslyšela. Běhat po diskotéce se závojem na hlavě a vyřvávat, že se bude vdávat. Koho to zajímá??? To v dnešní době fakt neni nic výjimečnýho. Taky by si měla uvědomit, že nejspíš bude za dva roky zase rozvedená.. Neznam nejnovější studie o rozvodovosti manželství, ale poslední, co jsem zaslechla už před lety, bylo každý druhý?? A kdo by proboha vydržel s takovouhle blbkou? Mně by bylo trapně chodit v růžový čelence se závojem i doma a ona s tím běhá po diskotéce. Nevim, třeba máte jinej názor, ale já jsem prostě z těch lidí, co nemaj potřebu každýmu cpát, co se u nich děje. I když na tomhle blogu přesně tohle dělam. Jenže tady si každej může vybrat, jestli ty moje žvásty bude číst, nebo ne. Jí jaksi přehlídnout, nebo přeslechout nešlo.

Skupina třetí pátečního večera: Starý ženský, který nějak nechápu, co tam dělaj. Stará bába, která se šklebila jak deset čertů a myslela si, že je mistryně tanečnice. Vážně, přehlídka exotů.

Chlapy asi ani komentovat nebudu. To mi přišlo tak normální jako na každý jiný diskotéce. Staří kocouři na lovu, takoví ti zoufalci, co nikdy neměli holku a taky pár celkem sympatických chlapců.

No, upřímně doufám, že mě zase dlouho žádná takováhle "diskotéka" nečeká.

Příště se pokusím přinést nějaké zajímavější čtení..

H.M.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama