Dovolená

30. června 2012 v 15:16 |  Takové obecné úvahy
Jo, jo, jo, konečně jsem se dočkala, chce se mi křičet. Konečně jsem se dočkala zasloužené dovolené. Celý život tráví člověk v práci, odpočinek žádný, těch pár týdnů v létě je pro mě vyloženě vymodlených. Letos už jsem nevěřila, že se toho dožiju bez ňákýho kolapsu. Už jsem byla unavená takovým způsobem, že už bylo otázkou času, kdy moje tělo prostě vypoví službu. Ale dočkala jsem se. Mám před sebou dva týdny sladkého nic nedělání. Budu se jenom válet, koupat a dělat všechno to, na co nemám během roku čas. Já budu snad i s radostí uklízet :o).

Nikam se nechystám. Hodně lidí to nechápe, ale já prostě nepotřebuju jet někam pryč, ať už po Čechách, nebo do ciziny, abych si odpočinula a relaxovala. Nemam potřebu jet někam do Chorvatska, nebo kamkoli jinam, abych se tam válela u vody. Nemam potřebu jet někam na chatu, kde neni pořádně ani voda, jenom proto, abych mohla říct, že jsem byla na dovolený. Tak jsem na dovolený doma, no a co? Na zahradě mam bazén, ve svý kuchyni si uvařím, na co já budu mít chuť a budu si dělat, co já budu chtít. Mně to takhle prostě vyhovuje. Jsem tak spokojená.

A navíc jsme se s manželem rozhodli, že vysadíme antikoncepci, tak vůbec netuším, co to se mnou udělá. Nemám šajna, jestli to může přinést nějaký nežádoucí účinky, nebo divný stavy. Jsem zvědavá, za jak dlouho se nám s miminkem zadaří. Na jednu stranu by se mi docela líbilo, kdyby brzo, protože z toho asi budu dost nervózní. Každej měsíc budu čekat, jestli přijde menstruace. Asi se zásobím těhotenskými testy :D. Nevím, ale těším se. Jenom doufám, že bude všechno v pořádku a nebudeme mít žádný problémy. Člověk vidí lidi, kterým totřeba nejde, pak jsou ale taky lidi, co vysadí antikoncepci a hned další měsíc jsou těhotný, takže.. No, uvidíme..

H.M.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama