Kde v dnešní době najít chlapa??

20. května 2012 v 9:01 |  Takové obecné úvahy
Tahle otázka mi vyvstanula v hlavě po včerejším večeru, kdy jsme se s mojí drahou polovičkou rozhodli si vyrazit zatancovat. Takže, jak už vám asi došlo, mě se ta otázka naštěstí netýká. Nicméně by mě docela zajímalo, kde se dneska lidi seznamují, protože včera to byl fakt nářez.

Po půl desátý jsme vyrazili na diskotéku v jednom menšim městě. Maj otevřeno od devíti, tak jsme si říkali, že už tam pár vlaštovek bude. A ejhle, přišli jsme tam jako první. DJ hrál výborně, tak jsme si sedli, koupili nějaký pití a trpělivě čekali, až se objeví někdo další. Jenže hodiny běžely, najednou bylo skoro čtvrt na jedenáct a nikde ani noha. Takže jsme to nakonec vzdali a odešli jim ti jediní návštěvníci, které tam víc jak hodinu po otevření měli.

Byl to takovej divnej večer a prostě se nám nějak výjimečně nechtělo sedět doma. Abyste to chápali, moc na tyhle akce nejsem. Vyrazím někam párkrát do roka. A včera na to prostě byla ta správná nálada. A mně se tyhle věci stávají, že zapracuje zákon schválnosti a je z toto nějaká trága.. Takže jsme ještě akčně zkusili druhou diskotéku v jednom většim městě. Tam jsme dorazili před jedenáctou a bylo tam tak deset lidí a netančil nikdo. Nevím, co se to včera dělo, možná s tím měl co dělat hokej a finále Ligy mistrů, což samozřejmě mojí drahou polovičku nenapadlo před odjezdem :(. Takže jsme nakonec před půlnocí byli doma. Ale tak pro nás bylo hlavní, že jsme byli spolu, poseděli, pokecali, takže to nebyl žádnej extra příšernej večer.

Ale když jsem to tam viděla, tak jsem si říkala, kdybych toho chlapa neměla, kde bych někoho hledala? Na tý druhý diskotéce byly prakticky samé ženy. Což o to, když je vám patnáct, tak se vždycky někde něco najde. Spolužáci, kámoši spolužáků a tak, ale když si představim, že bych se měla ve třiceti vzbudit bez chlapa a s těmahle možnostma. Když děláte v ženskym kolektivu, tak to je bez šance, protože když už je tam nějakej chlap, tak je to většinou exot (aspoň soudě podle mojí práce, kde je přeexotováno..). A když je to s diskotékama a klubama takhle zoufalý, tak fakt nevim. Asi to bude jiný v Praze, ale pro nás, co žijeme mimo velkoměsta, je to docela nepříznivé.. Naprosto neuznávam seznamky, nemyslim si, že tam můžete potkat někoho normálního. To samý všechny ty chaty a tyhle hrůzy, ale když to tak vidim, tak si říkam, jestli maj dneska ty lidi jinou možnost..

Asi nemá cenu, abych tu na tohle téma vypisovala dvoustránkovej článek.

Zkrátim to: Jsem moc ráda, že mam svojí drahou polovičku a že se mě tyhle věci netýkají, protože kdyby jo, nevim, nevim, co bych dělala. Asi bych doufala, že zapracuje osud a přihraje mi mýho prince do cesty :D.

H.M.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama