21 Jump Street

26. května 2012 v 11:12 |  Moje názory na filmy
Tak na tenhle film jsem se moc těšila, protože jsem velkej fanoušek Channinga Tatuma. A musím přiznat, že jsem byla zklamaná. U Channinga jsem zvyklá na určitej standart a musím říct, že od Lets dance zraje jako víno. Když jsem ho viděla v Lets dance, tak jsem si myslela, že neumí hrát a je tam je proto, že výborně tancuje. Nenechte se zmást, Lets dance je jeden z mých nejoblíbenějších filmů, který si pouštim hodně často, prostě jenom proto, že je to pro mě relax. Každopádně Channing v tý době nebyl žádnej pan herec. Ale v každym dalšim filmu, ve kterym jsem ho viděla, namátkově Milý Johne, G.I.Joe, Navždy spolu, Orel deváté legie, byl lepší a lepší. Jsem z něj prostě nadšená a na každej film, ve kterém hraje, se kouknu minimálně jednou a většinu z nich si oblíbím.

Tenhle byl první, na který už se asi podruhý nepodívám. Asi to bylo hodně daný tím, že tenhle film nebyl vyloženě o něm. Zápletka a hlášky a celá ta stavba filmu mě nijak nezaujala. Jestli jsem se zasmála třikrát. A vyloženě mě iritoval ten trotl, co tam v tom hrál s ním a ta příšerná školačka, do který se ten trotl zamiloval. Oni je pošlou na střední školu, že vypadaj mladě, takže tam prý zapadnou (což se moc nestalo) a mají najít drogový dealery a ty, co ty drogy vyrábějí. A "osudovou ženu" tam hraje někdo, kdo vypadá na čtyřicet. Když školačka, která má být o deset let mladší než oni, vypadá na čtyřicet, tak to fakt nestíham.

Doufám, že příště bude mít Channing šťastnější ruku a jsem opravdu zvědavá na G.I.Joe 2, který by měl přijít v létě. Pak tu poreferuju :).

H.M.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama